Голосові привітання з 8 Березня

У нас голосові привітання з 8 березням можна відправити заздалегіть вказавши точний час, коли на телефон адресата зателефонують и приємним голосом привітають з призником 8 березня.
Свято 8 березня, як міжнародний жіночий день стали святкувати відносно недавно, лише з середини дев’ятнадцятого століття. Початок йому поклала Клара Цеткін, яка була однією з учасниць березневої маніфестації 1857 року в Нью-Йорку. Дані демонстрації проводилися на захист жінок, які в ті часи не мали рівних умов поряд з чоловіками. Їм доводилося набагато важче і їх робота гірше оплачувалася. Спочатку, до речі, 8 березня було днем боротьби за права жінок у всьому світі. Але існує припущення, що Клара Цеткін вибрала цю дату зовсім з іншого приводу.

Є підстави вважати, що будучи єврейкою за народженням, вона вирішила приурочити це свято до одного зі свят свого народу – Пурім. Це свято сягає корінням ще глибше, існує легенда, яка свідчить, що цариця Естер спокусила царя Ксеркса і змусила його дати обіцянку. Після чого єврейський народ переміг персів, завдяки красі та кмітливості своєї цариці. Звідси і почалося святкування Пурима, дня єврейських жінок. Але 8 березня – це міжнародне свято, тому роком його народження вважається 1911 рік. Але в наші дні, все це вже не має особливої важливості, головне, що в цей прекрасний день абсолютно всі чоловіки вітають і обожнюють своїх дружин, дочок, подруг і матерів. Тож не втрачайте свій шанс привітати з 8 березня своїх жінок, бабусь та мам. Для вас ми зібрали голосові привітання з днем 8 березня у вигляді спеціального сервісу. Також ми пропонуємо вам коротенькі смс привітання до цього прекрасного свята.